Успішно завершився Перший україно-бельгійський воркшоп

Успішно завершився Перший україно-бельгійський воркшоп "La Pass – реконструція території колишньої шахти в середовище стійкого розвитку", реалізований у рамках міжнародної співпраці Полтавського національного  технічного університету імені Юрія Кондратюка та університету Монсу.

Завдяки реалізації договору про співпрацю між університетами студенти архітектурного факультету ПолтНТУ мали змогу працювати в iнтернацiональних групах. П'ять творчих груп, які складалися зі студентів ПолтНТУ та університету Монсу, представляли, обговорювали та узгоджували свої архітектурні ідеї щодо формування благоустрою частини територiї колишньої шахти La Pass. Спільна праця над конкретним проектом стала найкращою формою порозуміння. Обмiн думками i пропозицiями став надзвичайно цiкавим досвiдом в процесi проектування!

Окрім наполегливої роботи над проектами студенти мали змогу познайомитися з фантастичною архітектурою бельгійського міста Монс, яке в 2015 було обране культурною столицею Європи. Екскурсію містом провела професор архітектури університету Монс, колега і добрий друг ПолтНТУ Наталі Амбросар. Студенти побачили не тільки музеї міста та розкіш архітектури, а й побували у справжній лабораторії реставрації музейних мистецьких творів.

Кульмінацією воркшопу стала презентація україно-бельгійських проектів, які оцінювало високоповажне журі Міжнародного україно-бельгійського проекту.

Усiх учасникiв воркшопу нагородили грамотами.

Щира вдячність мадам Наталі Амбросар, мадам Каролін Дориньйо та Ректору ПолтНТУ Володимиру Онищенку за активне впровадження в освітній процес нових форм наукової та творчої співпраці, обміну фаховими знаннями та набуття неоціненного досвіду студентами різних країн.