Основні умови участі у програмах Мобільності KA1 ERASMUS+ INTERNATIONAL CREDIT MOBILITY

на базі Кошицького технічного університету (Кошице, Словакія) для науково-педагогічних працівників і співробітників на весняний семестр 2018-2019 навчального року

1. Можливості мобільності:

• для науково педагогічних працівників виділено 2 місця – Staff Mobility for Teaching (переважно очікується 8 годин викладання на тиждень або робота над вдосконаленням курсу, вивчення досвіду викладацьких методик тощо). Тривалість мобільності 5 днів + 2 дні на подорож. Можливість отримати грант у розмірі 180 євро і 120 євро в день на людину.

2. Вимоги для аплікантів:

• науково педагогічні працівники та співробітники університету.
  • для участі у програмах академічної мобільності обов’язковим є встановлення попереднього контакту із приймаючим професором / кафедрою / науковим центром / неакадемічним підрозділом. Встановлення такого контакту є особистою відповідальністю науково-педагогічного працівника чи співробітника.
  • обов’язковим є володіння мовою, якою буде відбуватися спілкування із відповідними колегами у партнерському університеті.

3. Перелік документів для участі у конкурсі:

• аплікаційну форму (додаток 1);
  • договір на Staff Mobility for Teaching або Staff Mobility for Training (додаток 2);
  • CV;
  • копію закордонного паспорту;
  • копія мовного сертифікату або довідка про рівень володіння мовою;
  • рекомендаційний лист від керівника структурного підрозділу ПолтНТУ.