Європейський ПолтНТУ

У Полтаві відбувся масштабний фестиваль, присвячений Дню Європи в України. До заходу долучилась і дружня родина ПолтНТУ. Так, більше ста науково-педагогічних працівників, студентів та співробітників влаштували справжній фестиваль Європи. Студенти підготували яскраві стенди, де були представлені культурні надбання Польщі, Бельгії, Німеччини, Британії та України.

Учасники куштували традиційні смаколики, дізнавались про історію країн, брали участь у майстер-класах та дізнавались про перспективи навчання у виші.

В університеті здобувають вищу освіту велика кількість іноземних студентів, адже за підтримки адміністрації вишу, зокрема ректора ПолтНТУ , професора Володимира Онищенка проводиться активна міжнародна діяльність, а студенти мають нагоду навчатись і проходити практики закордоном, за програмами подвійних дипломів.