Вручення дипломів іноземним студентам

5 липня у ПолтНТУ вручили дипломи іноземним студентам.

Привітав випускників із завершенням навчання ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко та побажав успішного продовження навчання на магістерському освітньому рівні.

Цьогоріч дипломи бакалаврів отримали 58 студентів навчально-наукового інституту архітектури та будівництва, навчально-наукового інституту нафти і газу, навчально-наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки ПолтНТУ. Серед випускників представники 13 країн світу: Азербайджан, В'єтнам, Гана, Єгипет, Ємен, Індія, Ірак, Камерун, Нігерія, Судан, Туніс, Туркменістан та Узбекистан.

ПолтНТУ активно реалізує політику StudyinUkraine! ПолтНТУ входить у ТОП-50 закладів вищої освіти України та ТОП-15 українських технічних університетів за кількістю іноземних студентів!

Бажаєте отримати унікальний міжнародний досвід, тоді запрошуємо на навчання до ПолтНТУ!