Вітаємо команди 14 проектів-переможців конкурсу 2018 р. Програми ЄС ЕРАЗМУС+: Жан Моне

14 проектів від України рекомендовані до фінансування Європейським Союзом.

19 липня 2018 р. Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати конкурсу 2018 р. проектів Жана Моне Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+.14 проектів від України рекомендовані до фінансування Європейським Союзом. Серед переможців конкурсу 13 організацій з України: Чорноморський державний університет імені Петра Могили, Сумський державний університет (2 проекти), Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Національний університет «Одеська юридична академія», Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Чернігівський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, Запорізький національний університет, Львівський національний університет імені Івана Франка, ГО «Український інститут кризового менеджменту та розв’язання конфліктів», Українська асоціація викладачів і дослідників європейської інтеграції, Інститут регіональних досліджень ім. М.І. Долішнього НАН України.

Переглянути додаткову інформацію