Викладачка університету вивчала особливості тепловізійної зйомки на тренінгу в Німеччині

20-24 січня у м. Фельдафінг (Німеччина) відбувся професійний тренінг, організований GIZ – німецьким товариством міжнародного співробітництва

Представниця Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – доцент кафедри архітектури та міського будівництва Навчально-наукового інституту архітектури та будівництва Олена Філоненко успішно пройшла конкурсний відбір на участь у тренінгу, адже наш університет розробляє проєкти термомодернізації, проводить енергоаудити, навчає та атестує осіб, які мають намір проводити сертифікацію енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем, розробляє енергетичні сертифікати будівель.

«Тренінги проводяться іноземними експертами у навчальному центрі GIZ. Навчання організовують у рамках реалізації проєкту «Енергоефективність у громадах II» про особливості здійснення тепловізійної зйомки, який імплементується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH)», – розповіла Олена Філоненко.

Під час тренінгу німецькі експерти навчили:

• працювати з ІЧ-камерою;
  • аналізувати параметри об'єкта на основі термограм;
  • робити термографічний аналіз будівель (теорія та практика);
  • оцифровувати термографічні зображення;
  • оцінювати термографічні зображення — аналізувати дефекти теплоізоляції, температурних містків, визначати точки роси, вологості та пошкоджень будівель.

Учасники тренінгу отримали сертифікати підвищення кваліфікації та практичний досвід з термографічногого фотографування будівель.

Навесні планується зустріч для дискусій з енергоаудиторами щодо використання отриманих знань на практиці.