Відкриття Україно-Азербайджанського центру у ПолтНТУ

Україну та Азербайджан пов’язують давні дружні стосунки, у тому числі в освітній сфері. Особливо приємно, що вони втілюються у конкретні кроки!

5 вересня підписано першу в історії угоду про спільну підготовку бакалаврів за програмою подвійних дипломів між українським та азербайджанським ЗВО, а саме між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Азербайджанським державним університетом нафти і промисловості.

Разом із ректорами двох університетів Володимир Онищенко і Мустафою Бабанли (до речі, випускником українського університету - КПІ) відкрили Українсько-Азербайджанський культурний центр у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

Сам університет вкотре потішив і своєю навчальною базою, і, головне, бажанням не стояти на місці та прагненням робити #studyinukraine більш конкурентноздатним!