Тримісячне стажування для викладачів у Кракові

Ви викладач вищого навчального закладу? Бажаєте підвищити рівень своїх знань та з перших вуст дізнатися про новітні технології викладацької діяльності в Європі?

З 21 вересня по 21 грудня 2018 року Європейська ліга професійного розвитку разом з Краківським економічним університетом та малопольською школою державного управління м. Краків підготували для вас тримісячне міжнародне науково-педагогічне стажування в Польщі.

Детальна програма і тематичний план стажування для викладачів

ВНЗ I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування

Програма стажування складається з 5 модулів:

Модуль 1. Новітні та інноваційні методи викладання (дистанційний онлайн – курс та індивідуальна робота).

Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі (дистанційний онлайн – курс та індивідуальна робота).

Модуль 3. Система вищої освіти у Європі  (3-денний виїзний модуль).

Модуль 4. ІТ-технології в аудиторній роботі: Спеціальні інструменти (дистанційний онлайн – курс та індивідуальна робота).

Модуль 5. Семінарські заняття та конференція (3-денний виїзний модуль).