Спільні програми з університетами Великобританії!

У 2013 році було підписано угоду про співробітництво ПолтНТУ з Університетом Гринвічу (Великобританія), в рамках якої у 2016-2017 роках було реалізовано спільний грантовий проект за програмою Британської Ради в Україні «Ukraine Higher Education Leadership Development Programme».

Реалізуючи укладену угоду про співробітництво делегація ПолтНТУ з робочим візитом відвідала у лютому 2018 року Університету Гринвічу. Під час візиту ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко та проректор з наукової та міжнародної роботи Svitlana Sivitskaya обговорили результати співпраці із директором з міжнародного співробітництва Бізнес Школи Університету Гринвічу Nikolas Hand та представниками міжнародного відділу Університету Гринвічу.

ПолтНТУ отримав пропозицію реалізувати спільно з Університетом Гринвічу програму «подвійного» диплому для студентів університету. Вступивши до ПолтНТУ студенти зможуть отримати два дипломи ПолтНТУ (Україна) та Університету Гринвічу (Великобританія).