Програма стажування від Kernel

Головний критерій відбору – активність, мобільність, бажання розвиватися та бути лідером.

Kernel розпочинає новий сезон стажувань для студентів останніх курсів та випускників – крута можливість для кожного, хто бажає розпочати свою блискучу кар’єру в агробізнесі.

Спеціальності: агрономія, агроінженерія та інші.

В РАМКАХ ОСВІТНІХ ПРОЕКТІВ ДЛЯ МОЛОДІ МИ:

• вдосконалюємо навчальні програми у відповідності із новітніми практиками та інноваціями
  • ділимося із викладачами українських вишів своїми знаннями, експертизою та ідеями
  • залучаємо до викладання професорів кращих університетів Європи та США
  • надаємо студентам можливість працювати з провідними світовими технологіями в агровиробництві
  • розвиваємо в учасників програми інноваційне мислення, глибоке розуміння реальних бізнес-процесів та основ менеджменту, навички підприємництва і здатність ефективно діяти у глобальному бізнес-середовищі та умовах постійних змін.

Основне завдання: Виконання індивідуальної програми стажування за якою необхідно пройти повний цикл виробничого процесу, освоїти новітні технології, отримати практичні та теоретичні знання.

Всі молоді спеціалісти компанії забезпечуються:

Гідною заробітною платою;
Безкоштовним житлом;
Офіційним працевлаштуванням.
З усіх питань можна звертатися за електронною адресою student@kernel.ua або за телефоном +38 (050) 311 65-89.