ПолтНТУ відвідали почесні гості з Нідерландів - професор Франс Монкс та доктор Ганс ван Елтен

20 квітня відбулося розширене засідання Вченої ради університету, на якому ректор Володимир Онищенко вручив атестати «Почесного професора ПолтНТУ» науковцям світового рівня – професору Радбаудського університету Нейменгену Франсу Монксу та доктору Гансу ван Елтену.
Почесні професори ПолтНТУ з Нідерландів є відомими фахівцями у сфері організації наукової роботи з обдарованою молоддю. Їх візит до університету відбувся за особистої ініціативи президента МАН України, члена Наглядової ради ПолтНТУ, академіка НАН України Станіслава Довгого та є черговим кроком багаторічної конструктивної співпраці ПолтНТУ з Національним центром «Мала академія наук України».