Нові горизонти міжнародного співробітництва структурних підрозділів ПолтНТУ

Під час перебування в м. Баку в рамках діючої угоди про співробітництво між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Азербайджанським державним університетом нафти і промисловості, за сприяння ректора ПолтНТУ Володимира Онищенка та ректора АДУНП Мустафи Бабанли, було підписано договір між Полтавським коледжем нафти і газу ПолтНТУ і Бакинським нафто-енергетичним коледжем. Укладений договір є першим міжнародним договором серед українських ЗВО І – ІІ рівня акредитації, надзвичайно приємно, що ПолтНТУ й тут є першим.

Директор Бакинського нафто-енергетичного коледжу Мехман Абдулазізов познайомив директора ПКНГ ПолтНТУ Любов Шумську з колективом та студентами, провів екскурсію по аудиторіях та лабораторіях коледжу, розповів про досягнення та проблеми коледжу.

Керівники коледжів побачили багато спільного у своїй діяльності та визначили пріоритетні напрями співпраці.