Наступна ІІ Міжнародна українсько-азербайджанська конференція відбудеться у ПолтНТУ

24 травня відбулося заключне пленарне засідання та підведення підсумків роботи І Міжнародної азербайджансько-української конференції «Building Innovations-2018». Модератори секцій проінформували про роботу конференції за напрямами. Ректор Азербайджанського архітектурно-будівельного університету, професор Гюльчохра Мамедова відмітила високий рівень конференції та подякувала ректору ПолтНТУ за проведення таких спільних заходів.

Ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко у своєму виступі подякував від імені української делегації ректору Азербайджанського архітектурно-будівельного університету за спільне проведення конференції та відмітив важливість обміну досвідом між науковцями України та Азербайджану.

Учасники конференції на пленарному засіданні прийняли резолюцію конференції, згідно якої ІІ Міжнародна українсько-азербайджанська конференція «Building Innovations-2019» відбудеться в Україні, на базі ПолтНТУ. Усім учасникам конференції вручили міжнародні сертифікати.