Міжнародний конкурс есе для студентів від PABSEC

Парламентська асамблея Чорноморського економічного співробітництва (PABSEC) у партнерстві з мережею університетів Чорного моря (BSUN) організовує  конкурс есе для студентів під назвою "Погляди та перспективи для майбутнього в Чорноморському регіоні". Конкурс відбудеться з нагоди 25-річчя асамблеї, яке буде відзначено в 2018 році.

Метою конкурсу є зближення думки молоді щодо майбутнього розвитку регіону BSES та формування бачення майбутнього регіону в культурному, політичному та економічному плані. Конкурс відкритий для студентів віком до 30 років від усіх країн-членів BSES.

Тема, запропонована для конкурсу: "Двадцять п'ять років парламентської співпраці в регіоні BSES - погляди та перспективи на майбутнє"

Кінцевий термін подання - 31 березня 2018 року. Записи повинні бути відправлені на наступну електронну адресу: contest@bsun.org.

Детальніша інформація на сайті проекту