Міжнародна студентська конференція університету University of Prishtina - проект, ініціатором якого виступають група студентів з університету University of Prishtinaі члени громадської організації UPRIA.

Тема конференції: «Підприємницька освіта в XXI столітті» (Entrepreneurship education in the 21st century)

Де: Приштина, Косово

Коли: 18 - 22 червень 2018

Дедлайн: 15 апреля 2018

Вроцлавський університет науки і техніки у співпраці з UAS організовує тренінг на тему: "Сapacity building of Ukrainian consortium membersin the sphere of external QA". Очікується, що учасники тренінгу будуть брати участь у акредитації пілотних програм, яка відбудеться протягом 2018 року.

Робоча мова навчання - англійська.

Потрібні заявники, які:

• є в даний час студентами бакалаврами, магістрами або аспірантами, і очікується, що вони будуть студентами до середини 2019 року;
  • добре володіють письмовою та розмовною англійською мовою (B2 або вище);
  • необхідна наявність дійсного проїзного документа, що дозволяє в'їзд та перебування в Польщі (біометричні паспорт або небіометричний паспорт із дійсною шенгенською візою);
  • потрібно мали попередній досвід в галузі вищої освіти;
  • потрібно продемонструвати інтерес до теми QA і взяти на себе зобов'язання прийняти участь у подальшій діяльності QUAERE та діяльності QA в цілому.

Підтеми:

• інкубація стартапів;
  • студентська мобільність і міграція етнічного підприємництва;
  • формальна і неформальна підприємницька освіта;
  • нова економіка: спільне споживання, електронне підприємництво, підприємництво в області сільського господарства;
  • соціальне підприємництво в економіках, що розвиваються;
  • автоматизація та мехатроніка: залучення майбутніх підприємців.

Для доповідачів - участь у конференції безкоштовна.

Для учасників, вартість участі - 50 €. У цю суму входить: трансфер з / в аеропорт, проживання, харчування та матеріали конференції.

Вимоги до кандидатів:

Брати участь в конференції можуть студенти вузів (бакалаври, магістри, аспіранти) і випускники вузів, які отримали диплом не пізніше, ніж 2 роки тому.