Гарантуємо незабутній досвід спілкування з носіями мови, емоції, а також безпеку і комфорт дітей в чотиризірковому копмлексі Золота Гора!

Компанія має 20-річний досвід створення освітніх проектів. Нашій команді подобається організовувати першокласні канікули для школярів – кожного літа близько 1000 батьків з радістю довіряють нам відпочинок своїх дітей. Ми впевнені, що серед них є багато ваших друзів, які можуть дати нам найкращі рекомендації! У Британському таборі STUDY.UA «Карпати» школяр постійно буде в оточенні турботливого та кваліфікованого персоналу – сертифікованих викладачів з України, Великобританії, США і Канади, психологів, медичного та обслуговуючого персоналу комплексу. Усі разом ми забезпечимо учасникам табору першокласний відпочинок, комфорт та безпеку на території!