Програма обміну Mevlana

Відділ міжнародного співробітництва Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує студентів, аспірантів/докторантів, викладачів, співробітників прийняти участь у програмі міжнародного обміну MEVLANA (Туреччина).

Програма обміну Mevlana – це програма націлена на міжнародний обмін студентами і викладачами між вищими навчальними закладами Туреччини та вищими навчальними закладами інших країн.

В залежності від напрямів ваших наукових досліджень Ви обираєте Турецький університет.

Грантове винагородження учасники програми отримують, воно частково покриває витрати на період стажування.

Студенти, які приїжджать до Туреччини отримують грант у розмірі 1300 TL на місяць.

Для викладачів, які приїжджають до Туреччини добова виплата становить 55 TL (для іншого пресоналу 45 TL) на день. Транспортні витрати покриваються у розмірі 3100 TL.

Дедлайн подачі заявок кожного року припадають на лютий-березень.

За консультацією звертайтеся у відділ міжнародного співробітництва (каб. 211) interoffice@nupp.edu.ua