Наймасштабніша виставка-конференція з інтернаціоналізації освіти у світі

#ПолтНТУ представляв Україну у Вашингтоні, США на наймасштабнішій виставці-конференції з інтернаціоналізації освіти у світі.

27-31 травня 2019 року у складі української делегації на чолі з директором УДЦМО Оленою Шаповаловою (Olena Shapovalova) представники Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка: ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко, проректор з наукової та міжнародної роботи Світлана Сівіцька (Svitlana Sivitskaya), завідувач кафедри туризму та адміністрування Ірина Черниш (Iryna Chernysh) взяли участь у щорічній виставці-конференції #NAFSA 2019 у Вашингтоні, США.

#NAFSA2019 Annual Conference & Expo "Global Leadership, Learning and Change" – це понад 10 тисяч представників університетів та 3,5 тисяч організацій із більше 100 країн світу.

Участь ПолтНТУ у NAFSA 2019 – це нові унікальні можливості:

• вивчення світового досвіду інтернаціоналізації;
  • налагодження нових міжнародних зв’язків;
  • розвиток програм стажування для викладачів із закордонними закладами вищої освіти;
  • нові програми обміну та «подвійних дипломів» для студентів ПолтНТУ із США та іншими країнами світу!

Бажаєте відкрити для себе світ – приєднуйтесь до міжнародної родини ПолтНТУ !!!